Barbara Kędzia Coach

O MNIE

Nazywam się Barbara Kędzia.


Słyszę o sobie, że
budzę ludzi :) do działania, do wiary w siebie, do budowania relacji, do osiągania celów - do życia.

Jestem doświadczonym profesjonalnym Coachem. 

Zajmuję się Life Coachingiem oraz Coachingiem Biznesu.

Life Coaching to coaching w sferze osobistej oraz zawodowej (również biznesowej). Klient indywidualnie zgłasza się do mnie ze zwoim tematem do wspólnej pracy.

Coaching Biznesu to coaching, do którego zaprasza mnie firma lub organizacja w celu wsparcia swoich pracowników. To wciąż ten sam coaching, ponieważ pracuję z człowiekiem, a nie z tematem.

Uwielbiam coaching, ponieważ działa :)

Tę wspaniałą metodę sprawdziłam w pracy z ludźmi w odniesieniu do prowadzenia biznesu oraz realizacji konkretnego celu , jak również do skomplikowanych relacji międzyludzkich i poprawienia własnej samooceny.

 

Dla mnie Coaching jest sposobem na odkrycie własnych możliwości mojego Klienta. Potem przekładamy te możliwości na konkretne działania.

 

Wielką radość sprawia mi „błysk w oku” człowieka, który właśnie uświadomił sobie dodatkową opcję na rozwiązanie problemu lub uzmysłowił sobie coś z goła oczywistego.

 

Moja naturalna otwartość powoduje, że z przyjemnością nawiązuję kontakt z drugą osobą. Coaching jest moją pasją i ideą, którą szerzę wśród ludzi.

 

Od zawsze interesuje mnie potencjał drzemiący w człowieku. Wierzę, że człowiek jest silny wewnętrznie, a moją rolą jest tę siłę wydobyć. Coaching prowadzę w taki sposób, aby pomóc ludziom realizować swoje cele życiowe. Wspieram, wierzę, doceniam. 

 

Kwalifikacje

 

Jestem akredytowanym Coachem. 

Pracuję według standardów - International Coach Federation (ICF) oraz Kodeksu Etycznego ICF. 


Co trzy lata poddaję weryfikacji moje umiejętności jako coacha w ICF (Międzynarodowa Federacja Coachów). Wiąże się to z mentoringiem, egzaminami, udokumentowaniem doskonalenia kompetencji oraz wykazaniem dużej ilości przepracowanych godzin coachingowych. 
Moi klienci nie pytają mnie o certyfikaty - liczy się dla nich efektywność - dla mnie również. Zależy mi jednak, aby w Polsce coaching był profesjonalny. 


Obecnie (od 2018 roku) posiadam akredytację na wyższym poziomie, czyli Professional Certified Coach (PCC™) International Coach Federation (ICF) - jest to certyfikat, który jest potwierdzeniem umiejętności oraz doświadczenia coachingowego. Jest rekomendowany i uznawany w ponad 80 krajach.PCC_cetyficate1

PCC_cetyficate

Poniżej akredytacja Associate Certified Coach (ACC™) International Coach Federation (ICF) - rok 2014.

Akredytacja_ACC_Barbara_Kedzia


ICF ACCUczę coachingu. Uczę młodych coachów jak pracować tą wspaniałą metodą prowadząc zajęcia na Studiach Podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim na dwóch kierunkach:

  • Life Coaching
Life Coaching
  • Coaching i Mentoring w Organizacji
Coacing i Mentoring

Jednak przede wszystkim, jestem zwykłym człowiekiem, który wspiera innych w rozwoju.

Całe życie pracuję z ludźmi i nie przestaje mnie fascynować odmienność jednego człowieka od drugiego.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Zarządzania.

Posiadam 15-letnie doświadczenie w pracy w biznesie,
w tym 10-letnie w zarządzaniu.

Rozumiejąc specyfikę funkcjonowania biznesu wspieram osoby zarządzające we wzmacnianiu kompetencji menedżerskich.

Jestem również Trenerem Rozwoju Osobistego - prowadzę szkolenia oraz warsztaty rozwojowe dla grup otwartych oraz zorganizowanych.