Barbara Kędzia Coach

opinie

Zdecydowałem się na kontakt z Basią w momencie, gdy poczułem, że coś muszę zmienić w swoim życiu, poukładać myśli i zmierzyć się z obawami. Ostatecznie odbyliśmy 13 sesji w okresie od października 2017 do maja 2018 roku. Zwrócenie się do Basi o pomoc i wsparcie było bardzo dobrą decyzją. Spotkania coachingowe pozwoliły mi uporządkować swoje myśli, marzenia i cele, upewnić się jakie wartości są dla mnie ważne a jakie mniej istotne. To wszystko było możliwe dzięki wspólnej pracy. Basia posiada niezwykły dar zadawania trafnych pytań, które zmuszają do refleksji i zmierzenia się ze swoimi myślami, blokadami i lękami. Jest jak dobry przyjaciel, który potrafi wysłuchać, zachęcić do zastanowienia się i zmobilizować do samodzielnego znalezienia najlepszych dla nas rozwiązań. Dodatkowo, dobrze dobrane ćwiczenia pomagają zwizualizować nasz aktualne położenie i stan w jakim chcielibyśmy się znaleźć docelowo. Jeśli też czujesz, że znalazłeś się na rozstaju dróg i nie wiesz, którą ścieżką podążać - skontaktuj się z Basią - jestem pewien, że swoim wsparciem i zaangażowaniem, pomoże Ci odnaleźć w sobie ten właściwy kierunek życia :)

22 października 2018 Błażej - programista------------------------------------------------------------
 
 
Rok temu podjęłam decyzję o zmianie pracy. Aby zmierzyć się z tym wyzwaniem potrzebowałam wsparcia osoby, która pomoże mi odbudować moje poczucie wartości, nauczy dystansu do siebie i asertywności w kontaktach z innymi ludźmi. Spotkania z Basią Kędzia rozpoczęłam we wrześniu 2017 i zakończyłam w maju 208 roku. W czasie 12 sesji pracy z Basią zyskałam odwagę, aby zaakceptować siebie i własne życie oraz walczyć z zachowaniem zasad dyplomacji o siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Basia jest wspaniałym coachem – przewodnikiem. U jej boku czułam się bezpiecznie i mogłam bez skrępowania dzielić się moimi przemyśleniami. Basia uważnie słucha i stara się zrozumieć - bez oceniania. W czasie spotkań i codziennego treningu już poza gabinetem odkryłam, że mam prawo do życia i pracy w swoim tempie, a przede wszystkim nie muszę się tłumaczyć z moich wyborów. Zmieniłam pracę, buduję nowe relacje i reaguję od razu lub po krótkim czasie na sytuacje, w których czuję się niekomfortowo. Jestem dla siebie bardziej życzliwa, więcej sobie odpuszczam i daję sobie prawo do przyjemności. Staram się być swoim przyjacielem.

30 września 2018
 Beata - pracownik administracyjny


-----------------------------------------------
Do Basi trafiłam będąc na tak zwanym życiowym rozdrożu po dokonaniu niezwykle znaczących zmian w swoim życiu. Miałam wielkie plany w głowie, a jednocześnie chaos i masę wynikających z tego rozterek. Zaskoczeniem okazało się dla mnie, że każde spotkanie z moim Coachem było znaczące i miało konkretne przełożenie na moje odczucia. Po każdej sesji czułam jak zmienia mi się myślenie odnośnie trudnych dla mnie spraw. Basia w tajemniczy, znany tylko sobie sposób zamieniała po kolei moje ciężkie nastawienie na rozmaite problemy życiowe w piórka:) Zmiana myślenia naprawdę zmienia rzeczywistość. Basiu bardzo Ci dziękuję, jesteś wyjątkowym człowiekiem!

17 września 2018 
 Marzena - przedsiębiorca
 
----------------------------------------------
Do Basi trafiłam w bardzo trudnym dla siebie momencie, a wręcz po kilkumiesięcznych bezowocnych poszukiwaniach odpowieniej dla siebie pomocy. Odbyłam proces coachingowy w wymiarze 12 sesji w okresie luty 2017 - grudzień 2017. Był to trudny, ale i bardzo owocny zarazem proces. Kompetencja, ciepło i zaangażowanie Basi pomogły mi na nowo otworzyć się i zaufać. W dodaku Basia potrafi perfekcyjnie cierpliwie i ze zrozumieniem słuchać, a potem zadawać odpowienie pytania, które "zmuszją" do chwili zastanowienia się, a nie natychmiastowej odpowiedzi . Basia przede wszystkim nie ocenia. Wszystko, co powyżej - sprawiło, że na nowo zaczęłam się lubić i akceptować swoje niedoskonałości. Troszkę zwolniłam tempo i pozwoliłam sobie na bycie nieperfekcyjną wersją mnie. Sesje mijały bardzo szybko i pozostawiały niedosyt i głód pracy na sobą w celu chociażby sprawdzenia, czy wszystko działa...U mnie rozbudziły apetyt na więcej.. i tak chociażby po kilkuetniej pracy w jednym miejscu zamarzyła mi się zmiana. Basia wspierała mnie na każdym kroku i praca z Nią dała mi siłę na podjęcie ryzyka.. i tak zostałam pracownikiem, który organizuje, zarządza, a co najlepsze lubi swoją pracę i spotyka się z sympatią ze strony innych! Dzięki Basi zaczęłam wierzyć, że marzenia są naprawdę możliwe do spełnienia, a tylko od nas zależy czy je spełnimy. Polecam Basię wszystkim tym, którzy tak jak ja jakiś czas temu znaleźli się na rozstaju dróg i zwątpili w siebie dzięki wydarzeniom w życiu lub osobom, które im podcięły skrzydła.

12 września 2018
 Justyna - specjalista ds administracyjnych----------------------------------------------Z Basia spotkalam sie w 2014. W tym czasie nie zaliczylam pierwszego roku studiow magisterskich. Nie wiedzialam co chce robic w zyciu, nie wierzylam w siebie i swoje umiejetnosci. Mialam wielkie problemy z nauka angielskiego co rowniez poruszalysmy w naszych rozmowach. Ze spotkanie na spotkanie czulam sie bardziej pewna siebie i zmotywowana do dzialania. Postanowilam wyjechac do Londynu i w przeciagu 1,5 roku zostalam Managerem jednego z sieci sklepow, majac 8 osobowy team pod soba. Niedawno udalo mi sie dostac do duzej firmy logistycznej! (kierunek moich studiow). Basia jest swietnym coachem i bardzo sie ze pomogla mi odkryc wiare w siebie i motywacje do dzialania!

11 września 2018 Paulina Zambrowicz 


----------------------------------------------


20 lat pracy w korporacji po początkowej euforii przerodziło się w zniechęcenie i brak poczucia sensu kontynuacji. Szukałam coacha, który stanie u mojego boku i nie jak przyjaciel pocieszy i pomoże podjąć decyzje, ale wesprze swoim obiektywizmem i wiedzą. 12 spotkań z Basią Kędzia między lipcem'17 a styczniem'18 zmusiło mnie do ciężkiej pracy nad sobą. Z Jej udziałem przekułam chaos w drogę do celu. Jestem dziś człowiekiem, którym przez te 20 lat zapomniałam jak być. Nie tylko pracuję, ale też funkcjonuję inaczej. Polecam wszystkim, którzy z różnych przyczyn dochodzą w swoim życiu do ściany. Dobry coach to szansa na odzyskanie odwagi panowania nad własnym życiem.

27 luty 2018
 Agnieszka - przedstawiciel medyczny----------------------------------------------Trafiłam do Basi w momencie, kiedy poczułam, że chcę coś zmienić w swoim życiu. Pomimo, że wiele osiągnęłam, to jednak brakowało mi zdecydowania i pewności siebie, a czasami czułam się zagubiona i mało asertywna w dzisiejszym zwariowanym świecie. Po odbyciu 12 sesji, w okresie od listopada 2016 roku do czerwca 2017, moje życie naprawdę się zmieniło. Obecnie jestem 4 miesiące po coachingu i nadal trzymam, wypracowany podczas sesji, kierunek rozwoju. Dzięki procesowi uwierzyłam w siebie i swoje możliwości, i to co do tej pory wydawało mi się niemożliwe, stało się możliwe, a Basia świetnie wypełniła rolę coacha. Warto było zrobić coś dla siebie, zwłaszcza z pomocą tak wspaniałego trenera, jak Basia:)

20 listopada 2017
 Marzena - Biolog----------------------------------------------Funkcjonowanie w dzisiejszym świecie to ciągła gonitwa. Kolejne role, ambicje, zadania. Sesje coachingowe są dobrym sposobem na zatrzymanie się w tym biegu i przyjrzenie sobie, na co często brak czasu. Ja dzięki spotkaniom miałam szansę na poznanie samej siebie - zrozumienie kim jestem, co tak naprawdę jest dla mnie ważne, gdzie chcę podążać. Dzięki umiejętnemu moderowaniu sesji przez coacha dotknięte zostają tematy, z którymi sami często nie mamy odwagi się mierzyć. Dzięki procesowi coachingowemu lepiej poznałam siebie, nazwałam obszary, które wymagają pracy - stworzyłam koncepcję tego jak chcę nad nimi pracować. Zdecydowanie poszerzyłam również wiedzę z zakresu komunikacji oraz uzyskałam większą samoświadomość w tej dziedzinie. Efektem tego jest większa pewność siebie i otwartość na nowe wyzwania.

7 listopada 2017
 Joanna - Manager----------------------------------------------
Ze spotkań z Basią korzystałem od czerwca do listopada 2016 roku, dziś byłem na sesji przypominającej. Bardzo owocna współpraca, Basia jest bardzo sympatyczną osobą i świetnym coachem, doskonale wie co robi i w stu procentach jest oddana swojej pracy. Podczas procesu dowiedziałem się bardzo wiele o sobie jak i również "nauczyłem się siebie". Proces pomógł mi w opanowaniu swojego życia, a przede wszystkim porywczego i wybuchowego charakteru, co mocno rzutuje na moje relacje z ludźmi, podejmowane decyzje i ogólne samopoczucie. Nauczyłem się logicznie myśleć, Polecam wszystkim, Dziękuję bardzo Basiu

19 kwietnia 2017 Tomasz - szef kuchni----------------------------------------------

 


W procesie coachingu byłam od kwietnia do listopada 2016. Kiedy trafiłam do Basi byłam rozbita i zagubiona. Praca z Basią pomogła mi zrozumieć, a co najważniejsze zaakceptować i polubić siebie. Basia jest niezwykle ciepłą i wspierającą osobą, choć gdy trzeba potrafi "postawić do pionu" :) Sesje z Basią polecam wszystkim, którzy nie mogą odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości.

2 stycznia 2017
Agnieszka - dietetyk

 

----------------------------------------------
Sesje z Basią to najlepsza rzecz, jaką można zrobić, kiedy czujemy, że pragniemy zmian.

Basia jest bardzo konsekwentnym i zaangażowanym coachem. Przychodząc do niej nie miałam wizji, celów ani pomysłu, co dalej robić.
Teraz po trzech miesiącach od zakończenia procesu coachingowego wiem, czego chce a na co się nie zgadzam i potrafię to wyrazić.

Basia pomogła mi zbudować od początku moje poczucie własnej wartości i pewność siebie. Dzięki tym zmianom na nowo rozpoczęłam pracę nad wizją mojej firmy, mam określone konkretne cele i po raz pierwszy od dawna uparcie do ich spełnienia dążę. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że jestem z siebie dumna. Czas od grudnia 2015 do lipca 2016 zapamiętam, jako okres ciężkiej, mozolnej pracy, ale również moment, w którym po prostu rozpoczęłam wszystko od nowa i jest mi z tym bardzo dobrze :)

Od Basi bije życzliwość, doświadczenie i siła, która potrafi skutecznie porwać do walki i się nie poddawać.

Basiu…… dziękuję

19 grudnia 2016 Mariola - przedsiębiorca

----------------------------------------------

Zmagając się z troskami i problemami jakie pojawiły się w moim życiu, czułam potrzebę zmiany swojego podejścia do życia i spojrzenia na nie z innej perspektywy. Jeden z moich znajomych powiedział mi o coachingu. Po zagłębienieniu się w temacie zdecydowałam się na odbycie procesu coachingowego, w wymiarze 13 sesji (od listopada 2015 do czerwca 2016 r.) Dzięki któremu zrozumiałam jakie są moje wady i zalety, jak je zaakceptować oraz jak z nimi żyć. Uświadomiłam sobie co sprawia mi największą trudność oraz jak sobie z tym radzić. Dziś wiem jak wykorzystać swój potencjał. Cieszę się że w mojej przemianie towarzyszyła mi Basia - pełna zaangażowania, profesjonalizmu oraz dająca mnóstwo pozytywnej energii. Dziękuję Ci Basiu, że pomogłaś mi znaleźć ten właściwy kierunek. Chciałabym dodać, iż opinę piszę po kilku miesiącach od zakończenia procesu.
8 grudnia 2016 Honorata - Specjalista ds. Technicznych

------------------------------------------------

W ubiegłym roku podjęłam decyzję o rozpoczęciu procesu coachingowego. Było w moim życiu kilka spraw, które nie bardzo umiałam poukładać, brakowało motywacji, porządku, refleksji.

Do wyboru coacha podeszłam poważnie, wierząc, że tylko właściwa osoba jest w stanie naprowadzić mnie na właściwe tory. Na Basię Kędzia natrafiłam w internecie. Po długiej i przesympatycznej rozmowie telefonicznej wiedziałam, że znalazłam odpowiedniego coacha. Basia urzekła mnie swoim ciepłem oraz profesjonalnym i indywidualnym podejściem.

Sesje rozpoczęłam w październiku 2015 r., zaś zakończyłam w czerwcu 2016 r. Mój proces coachingowy obejmował łącznie 12 sesji, podczas których krok po kroku, pod czujnym okiem Basi, zaglądałam coraz bardziej w głąb siebie, przerabiając kolejne, często niełatwe tematy.

Referencje te piszę kilka miesięcy po zakończeniu procesu coachingowego. Ta perspektywa czasowa tylko upewniła mnie w przekonaniu, że coaching zaowocował u mnie świetnymi rezultatami. Spotkania z Basią dały mi świeże spojrzenie na otaczające mnie sprawy, a także nowe, łaskawsze spojrzenie na mnie samą.

Uważam Basię za świetnego coacha – jest osobą życzliwą, dociekliwą, spostrzegawczą, wrażliwą, ale też umie „przycisnąć”, kiedy trzeba. Spotkania wymagają poniekąd wysiłku, nie jest to rozmowa o niczym, pełna szumnie brzmiących frazesów – trzeba naprawdę zajrzeć głęboko w siebie, co niekiedy nie jest proste czy przyjemne.
Basia potrafi jednak w taki sposób prowadzić rozmowę i rzucać światło na pewne kwestie, że człowiek (często ze zdumieniem) dociera do sedna sprawy.

Basia jest dużym wsparciem i prawdziwym przewodnikiem w procesie zmiany. Z czystym sumieniem polecam spotkania z Basią wszystkim osobom, które chciałyby wprowadzić w swoim życiu zmiany, ale nie do końca wiedzą, jak się za to zabrać. Spotkania z Basią dużo mnie nauczyły, wiedzę tę wykorzystuję w codziennym życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Jestem o niebo lepiej zorganizowana, coraz lepiej panuję nad swoim czasem oraz emocjami. Przekonałam się, że potrafię być konsekwentna i osiągać zamierzone cele.
Dziękuję Ci, Basiu, bo dzięki Tobie żyje się o wiele lżej – a nawet z cięższymi chwilami łatwiej sobie poradzić. :)

17 października 2016 Natalia - prawnik

---------------------------------------------------------


W pewnym momencie swojego życia, mając poczucie, że tkwię w martwym punkcie i nie mam wystarczającej odwagi do zmiany swojej sytuacji, postanowiłam poszukać pomocy u profesjonalisty. Wybrałam coaching, o którym niewiele wiedziałam, lecz Basia już na samym początku rzetelnie wyjaśniła na czym polega proces i czego można się spodziewać. Okazało się, że właśnie takiej pomocy potrzebuję.

W trakcie 13 sesji pracowałyśmy nad zwiększeniem mojej pewności siebie i poczucia własnej wartości, akceptacją siebie, wzmocnieniem odwagi potrzebnej w przeróżnych sytuacjach oraz radzeniem sobie w kontaktach z ludźmi, a także nad sferą zawodową. Basia jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą, można się przy niej czuć swobodnie, w trakcie sesji stwarza atmosferę zaufania. Jednocześnie jest bardzo kompetentnym i doświadczonym coachem, potrafiącym zadawać trafne pytania i wyróżniającym się dużą intuicją. Sposób w jaki prowadziła sesje sprawiał, że wychodziłam z nich z nową wiedzą o sobie, nowymi przemyśleniami oraz zastrzykiem energii do pracy nad sobą. Z każdą kolejną sesją zauważałam zmiany, choćby niewielkie. A po procesie z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że cel jakim był rozwój osobisty został osiągnięty. Zmieniła się moja samoocena, odkryłam w sobie wiele pozytywnych cech, znalazłam odwagę i moc do działania.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swojego życia, pamiętaj: zmiany bywają bolesne, lecz najbardziej bolesne jest tkwienie w miejscu, w którym jest nam niewygodnie.


31 sierpnia 2016 Ewa - magister farmacji

---------------------------------------------------------


W październiku 2014 spotkałam się z Barbarą Kędzia w celu przeprowadzenia procesu coachingowego. W tym czasie zdradzałam oznaki przemęczenia i zniechęcenia do dalszej pracy nad celem, który założyłam sobie cztery lata wcześniej, a który wydał mi się bardzo trudny lub wręcz  niemożliwy do zrealizowania. Umówiłyśmy się na dwanaście sesji.

 

Na pierwszej z nich, zaczęłyśmy precyzować i wyznaczać cel, nad którym miałyśmy się skoncentrować podczas pozostałych sesji. Został on szybko rozpoznany i określony. W trakcie procesu kolejno podejmowałyśmy zagadnienia takie jak: rozpoznanie potrzeb oraz zasobów, budowanie potencjału i autorytetu. Oddzielne sesje poświęciłyśmy zagadnieniom takim jak wyznaczanie granic oraz konsekwencja i determinacja, które stały się słowem-kluczem do osiągnięcia sukcesu. W trakcie procesu nasze sesje zaczęły przynosić efekty, a moja praca nabierała coraz szybszego tempa. Cel mój osiągnęłam w październiku 2015 i przerósł on moje dotychczasowe oczekiwania.

Barbara Kędzia jest coachem skutecznym, trafnie diagnozującym prawdziwe potrzeby swoich podopiecznych. Poza kompetencjami, cechuje ją silne poczucie intuicji. Mimo wrodzonej wrażliwości i empatii, potrafi zachować "zimną krew", nie zbaczając z głównego tematu jakim jest  pełna koncentracja nad wyznaczonym celem.

Sesje z Barbarą pozwoliły mi: osiągnąć wyznaczony cel, zdać sobie sprawę z własnego potencjału, rozpoznać silne cechy mojej osobowości, pomocne w zarządzaniu zasobami ludzkimi, odnaleźć w sobie lidera, wyjść poza własne stwierdzenia samoograniczające.
Słowo "konsekwencja" weszło na stałe do mojego słownika.

Podczas wspólnej pracy ciekawym spostrzeżeniem było dla mnie, że zmiany na które jesteśmy otwarci, nie muszą zachodzić w naszym życiu gwałtownie i mogą być skutecznie osiągane "metodą małych kroków". Cykl dwunastu spotkań znacznie podniósł moje poczucie własnej wartości, kompetencji, oraz uświadomił pozytywne cechy predestynujące mnie do wykonywania ukochanego zawodu. Jestem wdzięczna Barbarze za czas i uwagę  poświęcone mojej osobie.

Kilka miesięcy po zakończeniu procesu, postanowiłam wrócić do mojego coacha na kolejny proces w związku z nowym celem. Proces trwa, a ja rozwijam się i idę do przodu.


8 lipca 2016 - Agnieszka - Reżyser


-------------------------------------------------------


Będąc na zakręcie swojego życia prywatnego i zawodowego, widząc świat w ciemnych barwach, mocno sceptycznie nastawiony do wszelkiego rodzaju działań coachingowych, zdecydowałem się przełamać i spróbować poszukać wsparcia z zewnątrz.

W lipcu 2015 roku zaczęła się „przygoda”, w której przewodnikiem była Barbara Kędzia. Cykl 12 spotkań, trwający do stycznia 2016 roku, rozpoczął się sesją, na której zostały jasno ustalone zasady współpracy. Wszystko transparentne dla obu stron, przedstawione w profesjonalny sposób, bez cienia wątpliwości.

Moim celem realizowanym podczas procesu było odbudowanie pozytywnego spojrzenia na świat, ludzi, relacje; takie spojrzenie na nowo na otaczającą mnie rzeczywistość, żeby wróciła radość i pozytywne myślenie – zarówno w sferze życia prywatnego jak i zawodowego.

Dzięki sesjom z Basią zacząłem zauważać, że każda sytuacja może zostać przedstawiona/przeanalizowana na co najmniej kilka różnych sposobów; że istnieją różne perspektywy, w ramach których możemy dostrzec coś nowego, innego, czasami mocno zaskakującego. Z każdego spotkania wychodziłem z przemyśleniami, wnioskami, mocniejszy i coraz bardziej przekonany, że podjąłem słuszną decyzję.

Dzięki profesjonalnemu podejściu Basi, ogromnej wiedzy i zaangażowaniu, cel naszych spotkań został osiągnięty.

W chwili obecnej, 4 miesiące po zakończeniu procesu, moje postrzeganie otaczającego świata na tyle się zmieniło, moje relacje z ludźmi na tyle nabrały pozytywnych wartości, że nie wyobrażam sobie, że można żyć inaczej.

Z pełnym przekonaniem polecam Barbarę Kędzia jako coacha – przewodnika, gdyż poza pełnym profesjonalizmem jest osobą ciepłą, otwartą, życzliwą, wzbudzającą pełne zaufanie, a sesje z nią przynoszą realne efekty.

26 czerwca 2016 - Tomasz - Manager

------------------------------------------------

W terminie maj - grudzień 2015r. odbyłam niesamowitą wyprawę pełną zaskakujących odkryć!  Towarzyszyła mi Basia Kędzia, dzięki której w trakcie kolejnych 12 sesji, w ramach określonej na pierwszych spotkaniach mapy potrzeb, konsekwentnie brnęłyśmy przez rafy przekonań, przyzwyczajeń i błędnych wyobrażeń stanowczo posuwając się w kierunku sukcesu.

Dla mnie najważniejszą uzyskaną wartością jest to, że ten proces coachingowy zmusił mnie do szczerości ze sobą -  odkryłam swoje mocne strony o których nie miałam pojęcia a jednocześnie musiałam porzucić wyobrażenia o sobie  które nijak mają się do rzeczywistości...

Dzięki naszej współpracy odkryłam i zaakceptowałam, że  nie jestem gorsza od innych, zrozumiałam, że nie ma nic złego w dbaniu o swoje interesy. Teraz łatwiej mi dyskutować na forum, prezentować własne opinie i przekonywać do swoich racji. Efektywniej też wyznaczam i pilnuję swoich granic, staram się też bardziej uważać by nie przekraczać czyichś. Więcej osiągam i jestem bardziej zadowolona postępując w mniej agresywny sposób. Widzę, że budzę większy szacunek otoczenia i skutecznie buduję osobistą markę - na czym bardzo mi zależało kiedy przystępowałam do procesu coachingowego.


1 kwietnia 2016 - Anna - Kierownik Finansowy

-----------------------------------------------Do udziału w sesjach coachingu skłoniła mnie potrzeba zmian w relacjach ze współpracownikami przejawiającymi roszczeniowy charakter. Wiedziałam co chcę zmienić, nie wiedziałam jak to zrobić. Wielokrotnie podejmowałam samodzielne próby, ale nie przynosiły oczekiwanego efektu – teoria a praktyka. Kiedy podjęłam decyzję o udziale w sesjach coachingowych szukałam warsztatów prowadzonych przez osobę ciepłą i pogodną a jednocześnie konkretną i wymagającą.. Intuicyjnie wybrałam Barbarę. Ne pomyliłam się. To osoba kompetentna, serdeczna i stanowcza, zaangażowana w swoją pracę czyli taka jakiej szukałam. Spotkania z Basią uświadomiły mi moje mocne i słabe strony, pomogły przemyśleć i uporządkować wiele kłopotliwych spraw, otrzymałam konkretne, praktyczne wskazówki i rozwiązania. Udział w sesjach pomógł mi zmienić schematy działania, wzmocnił moje poczucie pewności siebie, szczególnie w konfrontacjach, które sprawiały mi najwięcej problemów. Zmiana mojego zachowania spowodowała również zmianę w postawach osób w moim otoczeniu. Z przyjemnością obserwuję jak poprawiają się relacje w moim zespole a ja realizuję założone cele. Tym samym potwierdza się powiedzenie – chcesz zmienić innych, zacznij od siebie!

 

11 stycznia 2016  - Aleksandra - Manager

-------------------------------------------W maju 2015 roku zdecydowałam, że potrzebuję zmiany w swoim życiu. Wiedziałam, że jest to możliwe, ale zupełnie nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Czułam, że sama sobie z tym nie poradzę. Podczas umawiania pierwszego spotkania,  powiedziałam, że potrzebne  jest mi wsparcie. Na kolejnych 12 spotkaniach Barbara Kędzia bardzo dobrze o to zadbała, czułam, że naprawdę nie jestem sama za co ogromnie dziękuję.

Dzięki naszym spotkaniom, stałam się pewniejsza siebie, asertywna i przede wszystkim poczułam, że odzyskałam moc i jestem szczęśliwsza. W pracy radzę sobie dużo lepiej i jest to potwierdzane przez otaczające mnie środowisko. Ludzie bardziej mnie szanują i liczą sie z moim zdaniem, co dla kobiety w branży budowlanej, w której pracuję, nie jest oczywiste. Dodatkowo wiem, że mam większą kontrolę nad swoim życiem.

Na pierwszym naszym spotkaniu omówiłyśmy zasady współpracy. Wszystko jasno i bardzo profesjonalnie. Wiedziałam z czym się wiąże proces i co mnie będzie czekać tzn. łatwo nie będzie.

Barbara Kędzia wykazała się nie tylko ogromem potrzebnej wiedzy, ale również prawdziwą chęcią pomocy.

Cieszę się, że mogłyśmy się spotkać i że to Basi powierzyłam moje wątpliwości. Doskonale czuję jaka jest różnica pomiędzy mną w zeszłym roku, a teraz.

Dzięki procesowi wiem, że co by się nie działo w życiu zawsze znajdzie się jakaś możliwość i sposobność by odzyskać grunt pod nogami. Należy tylko się nie poddawać, pracować nad sobą i cierpliwie czekać.

Życzę sobie i innym częściej w życiu takich przewodników i ludzi jak Barbara Kędzia.  

5 stycznia 2016 - Ania - Inżynier budowy


-----------------------------------

Do Basi trafiłam w takim momencie życia, gdy nie radziłam sobie z otaczającą rzeczywistością. Czarna dziura,otchłań, w którą spadamy i nie wiemy jak się z niej wydostać. Co zrobić? Do pierwszych sesji podchodziłam sceptycznie. Zastanawiałam się czy te spotkania pomogą. Pomogły!!! Szybciej niż się spodziewałam. Wystarczyło jedno słowo, jedno zdanie które zadziałało i którego się teraz trzymam. Sesje z Basią sprawiły, ze poczułam grunt pod nogami. Zbudowała we mnie poczucie własnej wartości i poprawiła wiarę we własne możliwości.Po procesie coachingu wyszłam ze świadomością, ze mogę wszystko. Dziękuję!
wrzesień - listopad 2015 - Agnieszka


17 listopada 2015 - Agnieszka - przedsiębiorca

------------------------------------ 

Coach Barbara Kędzia to profesjonalistka.
Moje uznanie i szacunek wzbudzają jej wysokie kompetencje. Jest osobą dyskretną, konsekwentną, darzącą ludzi szacunkiem.
W terminie luty – wrzesień 2015 r. byłam uczestnikiem 11 sesji procesu coachingu, które prowadziła Barbara Kędzia. Do procesu przystąpiłam sceptycznie, byłam pełna wątpliwości. Znajdowałam się wówczas w trudnej (i jak mi się zdawało nie możliwej do zmienienia) sytuacji zawodowej, która również negatywnie wpływała na moje życie osobiste.
Moim celem realizowanym podczas procesu było wzmocnienie umiejętności lidera, umiejętności skutecznej komunikacyjnych na płaszczyźnie zawodowej oraz zwiększenie asertywności w kontaktach służbowych .
Proces coachingu pod kierunkiem p. Barbary Kędzia przyniósł mi 100% realizacji celu głównego. Był niezwykle satysfakcjonujący, momentami wymagający, ale nade wszystko twórczy. Na wszystkie pytania, które podczas sesji postawił mi coach lub które postawiłam sobie sama, samodzielnie wypracowałam własną odpowiedź. Podczas sesji pod kierunkiem Barbary spojrzałam na siebie i swoje otoczenie zawodowe z wielu nowych perspektyw. Dostrzegłam sprawy i rozwiązania, których wcześniej nie dostrzegałam.

Podczas całego procesu czułam wsparcie ze strony coacha w tworzeniu własnego planu rozwoju. Nasza współpraca była dla mnie bardzo satysfakcjonująca i efektywna. Poszczególne sesje przynosiły natychmiastowe rezultaty w sferze zawodowej. Moja praca w trakcie procesu była dostrzegana przez moich współpracowników. Rozwiązałam problemy interpersonalne w dziale. Wyznaczyłam ponownie kierunki działania.
Współpracownicy, którzy nie wiedzieli, że przystąpiłam do procesu coachingu kierowali do mnie pytania : „Ewo co zrobiłaś, że jesteś tak pełna inwencji, tak spokojna przy realizacji spraw zawodowych? Co się zmieniło? Jak odzyskałaś swoją pewność siebie? Nie straciłaś entuzjazmu, zapanowałaś nad problemami. Ewo, błyszczysz, jak to robisz?”. Nabrałam ponownie zaufania do swoich kompetencji. Nie obawiam się zmian, lecz ich oczekuję.
Procesowi coachingu towarzyszyły również wartości dodane np. umiejętność relaksu, skupienia i panowania nad emocjami.

Osiągnęłam swój cel. Wiem, że „moje oczy” będą otwierały się szerzej i szerzej. Nigdy już ich nie zamknę!
Dziękuję Ci Basiu!

13 października 2015 Ewa - Kierownik Działu IN w WBP

-----------------------------------------------

Na coaching poszłam, bo czułam, że jest wiele rzeczy we mnie i w otoczeniu, które mi się nie podobają. Chciałam zmienić siebie. Zmieniłam. Basia pomogła mi spojrzeć na mnie "od środka" i uświadomiła mi, że "tam" wcale nie jest tak źle.. Basia dała mi wskazówki co robić, by nowe myślenie o sobie zostało we mnie na stałe. Dziękuję Ci Basiu, że przez te 11 sesji (bo tyle trwał proces coachingowy) byłaś czujna i pracowałaś ze mną nad moją zmianą.

14 sierpnia 2015 Urszula - Menedżer Działu Kontroli Jakości

--------------------------------------------

Na proces coachingu wysłałam cały zespół po tym, jak widziałam u siebie efekty działania Basi po własnym procesie coachingowym. Zadając czasem dziwne pytania, Basia nakierowuje na odnalezienie w sobie rozwiązań. Bardzo ciepła osoba. Ten proces to tak na prawdę ciężka praca, ale opłaca się, efekty są i w życiu zawodowym i prywatnym.


2 czerwca 2015 Hania - Kierownik działu

-------------------------------------------

Basia jest profesjonalistką. Stwarza klimat do bezstresowej rozmowy pozwalającej skupić się na problemach i je rozwiązywać.Jest zaangażowana w to co robi i potrafi zdziałać cuda :)Proces coachingowy otrzymałam jako możliwość rozwoju w ramach firmy, nie do końca czując potrzebę uczestnictwa. Jednak po spotkaniach z Basią bardzo zmieniło się moje podejście do życia. Teraz patrząc z innej perspektywy wiem że proces coachingowy jest niezbędnym procesem w dążeniu do rozwoju osobistego.


20 maja 2015 Agata - Finance - Senior GL Specialist

----------------------------------------


Spotkanie z Basią spowodowało duże zmiany w moim osobistym życiu, jak i zawodowym. Jest wspaniałą osobą, ciepłą, spokojną,wzbudzającą zaufanie. Dziękuję Ci Basiu za sesję, dziś wiem że to dzięki Twojemu zaangażowaniu we wskazaniu mi drogi dojdę do celu. Polecam coaching z Basią panująca podczas sesji atmosfera, umiejętność słuchania pozwala na mądrą analizę problemów.Jak wiemy to połowa sukcesu. Zdecydowanie polecam,dziękuje Ci Basiu.


17 luty 2015 Sylwia - Pracownik socjalny

----------------------------------------


Sesje coachingowe z Basią pozwoliły mi spojrzeć na różne sprawy z innej perspektywy. Poprawiła się moja samoocena i wiara w swoje możliwości co w rezultacie przełożyło się na osiąganie zamierzonych celów w życiu zawodowym. Jako coach Basia w pełni angażuje się w spotkania. Potrafi słuchać i zadawać pytania, które nakłaniają do głębszego zastanowienia się nad sobą i wyciągania wniosków. Po sesji wychodzi się ze świadomością, że można wszystko:)

10 stycznia 2015 Sylwia - stylistka

----------------------------------------


Basia pomaga w spełnieniu marzeń i sprawia, że stają się możliwe do osiągnięcia. To mądra i ciepła osoba, ale przede wszystkim bardzo skuteczna. Pomogła mi zobaczyć jak dużo można zrobić, jeśli się tylko uwierzy, że jest to możliwe. Celem naszego procesu coachingowego było przygotowanie się do otwarcia firmy - udało się szybciej niż myślałam. Basia dała mi motor do działania w bardzo trudnym życiowym momencie. Świetny coach o ogromnym zaangażowaniu - całym sercem polecam każdemu.

29 listopada 2014 Magda - Fotograf

----------------------------------------


Serdecznie polecam sesje z Basią. Jest profesjonalistką, która po wstępnej rozmowie w bardzo przejrzysty sposób omawia warunki współpracy,
a następnie z sesji na sesję realizuje plan bardzo konsekwentnie, co prowadzi do pozytywnych rezultatów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Barbarą. Sesje odbywają się w komfortowych bardzo przytulnych warunkach, dzięki czemu można się zrelaksować i pracować nad ważnym dla nas tematem. Zaangażowany, pogodny i profesjonalny coach. Serdecznie polecam!

17 listopada 2014 Maja - przedsiębiorca

----------------------------------------

Skorzystałam u Basi z jednokrotnej sesji interwencyjnej. Basia pomogła mi przygotować się do ważnej rozmowy o charakterze zawodowym. Dzięki temu, że stworzyła świetną atmosferę czułam się jak na spotkaniu z dobrą koleżanką. Zadając proste pytania pomogła mi dojść (co jest ważne nie naprowadzając mnie) do odpowiedzi których nie potrafiłam udzielić sobie samodzielnie. Basia to osoba która wspaniale potrafi się wczuć w daną sytuację, tratuje człowieka bez zbędnego dystansu co pomaga się otworzyć (nie czujesz, że dopiero co Ją poznałeś/łaś). To kobieta kompetentna, znająca się na tym czym się zajmuje, konkretna, nie odbiega od tematu, nie wdaje się w zbędne opowiadanie historii. Sesja z Basią wzbogaciła mnie o nowe doświadczenia, pomogła mi uporządkować cele i plany do których skrupulatnie dążę odhaczając punk po punkcie. Jestem bardzo zadowolona. Basiu, jesteś wielka :) Polecam serdecznie.

12 sierpnia 2014 Angelika - policjantka

----------------------------------------

Spotkania z Basią pomogły mi uświadomić sobie co muszę zrobić, aby zdobyć to, czego mi teraz najbardziej potrzeba. Cenię ją bardzo za spokój, opanowanie, ciepło i profesjonalizm. Nigdy nie czułam się tak silna i pewna zmian, które planuję przeprowadzić. Polecam spotkania z Basią, każdemu kto wie, że chce coś w życiu zmienić, ale potrzebuje silnego, a jednocześnie życzliwego wsparcia.

5 lipca 2014 Basia - nauczycielka

----------------------------------------

Dzięki ogromnemu wsparciu i zaangażowaniu Basi, poczułam motywację do działania i realizowania własnych pragnień. Z każdego spotkania wynosiłam wiedzę o sobie, stawałam się bogatsza i silniejsza. Basia to profesjonalny coach, która potrafi uważnie słuchać i wierzy w mój sukces. Polecam tę osobę jako coacha. Wiem, że coaching zmienia moje życie ku lepszemu. To świetna metoda , dla tych, dla których których ważny jest rozwój osobisty i chcą od życia więcej.

17 grudnia 2013 Paulina - Handlowiec

----------------------------------------

Basia sprawiła, że poczułam grunt pod nogami; jej ciepły głos i umiejętność słuchania dał mi poczucie bezpieczeństwa i bezgraniczne zaufanie; Będę wracać do spotkań nie tylko myślami

20 listopada 2013 Monika - HR Specialist

------------------------------------------------

Basia jest wspaniała. Dzięki jej życzliwemu nastawieniu sesje coachingowe stają się przyjemnością, która w dodatku niesie za sobą wiele innych korzyści takich jak budowanie poczucia własnej wartości oraz wiara w to, że wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać sami. Dzięki niej, znów wierze...

19 listopada 2013 Kinga - Handlowiec

-----------------------------------------------------

Dzięki sesjom z Basią zacząłem zauważać szczegóły które wcześniej mi umykały, okazywało się że istnieją sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji, co więcej sposoby te znajdowałem sam – pojawiały się one jako wynik naszych rozmów a w konfrontacji z rzeczywistością okazywały się trafione. Basia tak umiejętnie prowadziła rozmowę, że pozwalało to w atmosferze analizy i zastanowienia dochodzić do pewnych wniosków. Z każdego spotkania wychodziłem z czymś, mocniejszy, z planem. Dzięki profesjonalnemu podejściu Basi, ogromnej wiedzy i zaangażowaniu cel naszych spotkań został zrealizowany. Szczerze polecam Basię.

18 listopada 2013 Tomek - Kierownik Produkcji

-------------------------------------

Basia jasno definiuje umowę coachingową, trafnie reaguje podczas całej sesji, dokładnie wie,rozumie i komunikuje jakie cele mają być osiągnięte dzięki spotkaniu. Wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Coaching z Basią był dla mnie skuteczny. Mam poczucie satysfakcji ze zdefiniowanych wniosków dotyczących mojego rozwoju osobistego.


18 listopada 2013 Agnieszka - Ekspert systemu informatycznego

--------------------------------------------

Miałem problem w karierze zawodowej i nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić. Barbara pozwoliła mi znaleźć rozwiązanie.

Jeżeli masz jakiś problem i nie wiesz jak go rozwiązać to po to są tacy ludzie jak coach i inni specjaliści żeby nam pomagali. Żadna książkowa wiedza nie pomaga tak jak kontakt ze specjalistą.

11 października 2013 Tomek

-------------------------------------------


Basia jest niesłychanie ciepłą osobą, która w pełni angażuje się w proces coachingu. Zapewnia komfort psychiczny podczas sesji, dzięki czemu coaching staje się bardziej efektywny. Zadając trafne pytania, pomaga w odkrywaniu i rozwiązywaniu problemów, które, choć bardzo istotne, zwykle w wirze codziennych obowiązków, spychane są na dalszy plan. Dzięki sesjom coachingowym z Basią, uświadomiłam sobie, co w moim życiu jest najważniejsze, do czego chce dążyć i w którym kierunku będę się rozwijać – bez samoświadomości żaden rozwój nie jest możliwy. Serdecznie polecam Basię jako coacha.

16 września 2013 
Kasia - Kierownik ds. Personalnych i Administracji

----------------------------------------------------

Basia to niezwykle ciepła osoba, z którą chce się podzielić swoimi problemami i przemyśleniami. Basia trafnymi pytaniami prowadzi klienta do wniosków zmieniających sposób myślenia, zmieniających życie. Zdecydowanie polecam!!!

17 lipca 2013 
Kasia - sprzedawca
 
----------------------------------------------------

Basia dzięki swojej niezwykłej umiejętności słuchania, trafnym pytaniom, sprawiła że spojrzałam na pewne tematy z innej perspektywy. Uświadomiłam sobie swoje potrzeby i zmieniłam podejście do wielu spraw. Czuję się dużo silniejsza i wiem, że w moich rękach jest moja przyszłość. Dziękuję i gorąco polecam innym :)

10 lipca 2013 
Agnieszka - Purchasing Manager
 
----------------------------------------------------

Jeżeli życie wystawiło Cię mocno na próbę i nie umiesz obiektywnie spojrzeć na możliwość rozwiązań z boku - zapraszam do Basi. Wesprze Cię w każdej chwili, jeśli będzie to tylko możliwe. To ona sprawiła, że moje emocje płyną po linii prostej ;) choć mam trudną sytuację i rozwiązanie rozciągnie się w przestrzeni czasu - to wiem, jak działać. Wspaniale, że wśród ludzi, istot ziemskich, są Anioły - Basiu, wiesz przecież DZIĘKUJĘ! Twoja zasługa w tym, że umiem nazwać, to co się ze mną dzieje, że wiem jak dążyć do osiągnięcia mojego celu. Małymi krokami do przodu idę po szczęście! ;););)

 
24 czerwca 2013 Ewelina - Manager, Instrustor wew. szkoleń miękkich

----------------------------------------------------

Basia jest bardzo kompetentnym coachem. Od pierwszego spotkania nie czuje się skrępowania. Basia jest bardzo ciepłą, otwartą i pozytywną osobą. Nie ważne jaki zawód prezentujesz i kim jesteś, pytania są skierowane bezpośrednio właśnie do Ciebie, co pozwala odkryć swój potencjał. Miła i domowa atmosfera podczas spotkań pozwala otworzyć się, pobudzić swój umysł i odkryć nowe możliwości, których wcześniej do siebie nawet nie dopuszczałaś. Spotkania z Basią są motorem do dalszych działań. Można uzyskać pomoc na każdym polu czy to zawodowym czy też prywatnym. Dzięki Basi moje pomysły i marzenia zawodowe stały się realne. Dziękuję. Szczerze polecam!!! :D

12 czerwca 2013
Renata - architekt krajobrazu


------------------------------------------------------------------------- 


Bardzo polecam coaching z Basią. Świętnie zna ludzką naturę. Swobodna atmosfera podczas spotkania, umiejętność słuchania Basi oraz Jej duże zaangażowanie umożliwiły bezstresową analizę problemów i wątpliwości. Niby zwykła rozmowa a wiele rozjaśniła mi w głowie. Po coachingu z Basią wiele „problemów” przestało być „problemami” :)

22 maja 2013
Ewelina - Kierownik Oddziału


-------------------------------------------------------------------------

Basia jest świetnym specjalistą. Niesamowite zaangażowanie i atmosfera podczas sesji sprawiają, że chcesz tam wracać. Zawsze uśmiechnięta i przyjacielska, przygotowana na każde spotkanie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!

30 stycznia 2013
Magda - Key Account Customer Service


-------------------------------------------------------------------------

Świetny coach - zaangażowana, kompetentna, a na dodatek wprowadza dużo, dużo optymizmu w życie klienta :-). Umie słuchać i zadawać właściwe pytania otwierające. Dla mnie była to jedna z lepszych inwestycji w realizację moich planów na przyszłość. Zdecydowanie polecam każdemu.

13 stycznia 2013
Dawid - freelancer


-------------------------------------------------------------------------

Barbara jako coach jest przede wszystkim przyjacielem, którym pomógł mi odnaleźć właściwą drogę i kierunek. Nie miałem kontaktu z innymi coachami, ale nie potrzebuję już szukać. Wiem, że jak będę znowu zagubiony, to zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie fachowca. Jest to osoba wyjątkowa, która ma do tego dar i na pewno wie jak to robić. Przede wszystkim moje życie prywatne jest bardziej stabilne. Realizuję swoje cele, tak jak ustaliłem to z moim coachem. Mam więcej pewności siebie, robię to co mówię i dotrzymuję słowa. Czuję się z tym o wiele lepiej. Tak mogę powiedzieć, że wziąłem sprawy w swoje ręce.

2 stycznia 2013
Sławomir - Nauczyciel

-------------------------------------------------------------------------

Basia w zaciszu swojego gabinetu, pytanie po pytaniu prowadzi cię do odkrycia w sobie nieuświadomionych wartości i mocy, które sprawiają, że... działasz. Spróbuj i Ty. Zadziałaj:) Bardzo polecam:)

9 października 2012
Karolina - lekarz dentysta

-------------------------------------------------------------------------

Basia jest świetnym coachem ponieważ całym sercem angażuje się w to co robi. Chęć pomocy połączona z wiedzą i kompetencjami sprawia, że to co wydawało się niedostępnym szczytem staje się małym pagórkiem :)

6 września 2012 Joanna - dziennikarka